O firmie   |  Co robimy   |  Jak działamy   |  Aktualności   |  Galeria   |  Klienci   |  Referencje   |  Prezentacja filmowa     Kontakt   |  Zapytanie  
» Innowacyjny Dzień Energetyka w PSE Operator:

Tegoroczne święto upłynęło pod znakiem nowoczesnych technologii i urządzeń wykorzystujących energię elektryczną. Podczas uroczystości Goście mogli także podziwiać samochody z napędem elektrycznym. Dziennikarz motoryzacyjny Jacek Balkan zaprezentował zagadnienia związane z eksploatacją tych pojazdów, a wszyscy chętni mogli przetestować możliwości aut w praktyce.

» Transgalaktyczna wyprawa Nestle:

Wprowadzenie na rynek nowych produktów dla niemowląt stało się okazją do podróży po drodze mlecznej. Agencja wykonała prezentacje multimedialne i filmowe sondy, przygotowała działania artystyczne w trakcie konferencji oraz animacje konkursowe w części rekreacyjnej i imprezę wieczorną. Na tle niezwykle futurystycznej scenerii uczestnicy przygotowywali się do podboju kosmicznych przestrzeni, budowali "transgalaktyczne rakiety" i doskonalili umiejętności przydatne w kosmosie.

» "Bezpieczniej z prądem":

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów rozstrzygnięty, dla najlepszych przewidziano cenne nagrody, goście podziwiali nowoczesną ekspozycję prac konkursowych, a uczniowie bawili się podczas koncertu grupy Afromental, mieli także okazję wziąć udział w niecodziennych eksperymentach naukowych. Uroczystość poprowadził Marcin Prokop.

» James Bond na Zamku w Rynie:

Tym razem scenerią działań nieuchwytnego Agenta stał się Zamek Ryn, a przekraczający jego próg Goście już przy wejściu wkraczali w atmosferę tajemniczości i zaskakujących zwrotów akcji.

» Koncert zespołu Perfect:

Giganci polskiej sceny rockowej jak zwykle nie zawiedli swojej publiczności dając wyśmienity koncert dla naszych Gości, którzy wraz z Grzegorzem Markowskim zaśpiewali wszystkie największe przeboje zespołu.

» "Tańce" z Gwiazdami:

Na jednej z naszych imprez gościliśmy największe gwiazdy programu "Taniec z Gwiazdami", wystąpił dla nas Piotr Gąsowski z grupą "Tercet, czyli Kwartet", żywo oklaskiwany przez najpopularniejszych tancerzy programu: Annę Głogowską i Rafała Maseraka, którzy na prośbę naszych Gości zaprezentowali także krótki układ taneczny.

» Multimedia w Hotelu Sheraton:

Podczas wieczornej imprezy zastosowaliśmy rozbudowaną scenografię multimedialną, której podstawę stanowiła kurtyna diodowa GeoLedStage oraz ekran diodowy TechnoVision. Obraz z różnych punktów Sali na bieżąco przekazywany był na ekran dzięki zastosowaniu miksera wizji i operatorów kamer.

© Multimedia & Event, 03-149 Warszawa, ul. Aluzyjna 23H