O firmie   |  Co robimy   |  Jak działamy   |  Aktualności   |  Galeria   |  Klienci   |  Referencje   |  Prezentacja filmowa     Kontakt   |  Zapytanie  
Historia i filozofia działania:
Agencję Multimedia & Event założyła w 1995 roku Maja Zawadzka - była dziennikarka Polskiego Radia Program III ("Zapraszamy do Trójki"). To były początki branży eventowej w Polsce, a Multimedia & Event, dzięki doświadczeniu właścicielki nabytemu w międzynarodowej agencji sieciowej Lintas, jako jedna z pierwszych polskich agencji realizowała nowatorskie wówczas duże eventy.
Nasza agencja nie jest typem "fast foodu", nie ścigamy się z innymi na ilość realizacji, jesteśmy raczej ekskluzywnym boutiqiem, rodzajem manufaktury, w której nie tworzy się produkcji masowej pasującej mniej więcej każdemu, lecz wykonuje zlecenia precyzyjnie dopasowane do Klienta, a każda realizacja wzbogaca naszą wiedzę i doświadczenie, pozwalając oferować naszym Klientom coraz bardziej udoskonalony produkt. To wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną, dbającą o najdrobniejszy szczegół, realizację każdego zlecenia.
Naszym atutem jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta, co gwarantuje realizację imprezy niepowtarzalnej i precyzyjnie dopasowanej do oczekiwań, o czym świadczyć mogą otrzymane od naszych Klientów Referencje. Działając na polskim rynku od 15 lat nigdy nie zrealizowaliśmy dwóch identycznych imprez, tak jak nie ma dwóch identycznych Klientów.
Jesteśmy elastyczni i prawie zawsze umiemy zaproponować satysfakcjonujący Klienta wariant kosztów realizacji zlecenia, nie podejmujemy się jednak takich, które zmusiłyby nas do obniżenia stosowanych przez nas standardów i naraziłyby na szwank wizerunek agencji, na który pracujemy tyle lat.
Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klienta, a największym powodem do dumy fakt, iż wymagający Klienci często wracają do nas, zlecając kolejne realizacje ważnych dla Firmy wydarzeń.
Dotychczas z naszych usług skorzystali m.in.: Amplico Life, BDO, BOŚ Bank, Deloitte, Giełda Papierów Wartościowych, HOOP, Kotlin, Lewiatan, Nokia, PGE, PSE Operator, Raiffeisen Bank, Volvo i wielu innych.
« powrót

© Multimedia & Event, 03-149 Warszawa, ul. Aluzyjna 23H