O firmie   |  Co robimy   |  Jak działamy   |  Aktualności   |  Galeria   |  Klienci   |  Referencje   |  Prezentacja filmowa     Kontakt   |  Zapytanie  
Organizacja i logistyka:
Zajmujemy się kompleksową organizacją różnorodnych, zarówno standardowych jak i niekonwencjonalnych eventów, skutecznie realizujących - dzięki naszemu doświadczeniu w działaniach public relations - założenia promocyjne i marketingowe. Obszarem naszego działania jest organizacja imprez firmowych, takich jak: konferencje, szkolenia, pikniki, imprezy integracyjne, uroczyste gale i otwarcia, jubileusze.
Nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych, ale także doświadczonych i profesjonalnych managerów, otwartych na nowe wyzwania i zmieniających to, co "niemożliwe" na "wykonane". Wiedza o najnowszych trendach, kulturowych modach i technologiach w połączeniu z wyobraźnią i zapałem pozwalają nam oferować Klientom oryginalne scenariusze imprez, a doświadczenie gwarantuje perfekcyjną realizację. W dziedzinie nowinek w infrastrukturze technicznej, najnowszych technologiach stosowanych w scenografii, organizacji i logistyce czy atrakcji artystycznych nie ma dla nas obszarów nieznanych.
Przywiązujemy ogromną wagę do precyzji realizacji powierzonej nam imprezy zarówno na etapie przygotowań jak i jej przebiegu. Działamy zawsze według ustalonych procedur, co daje naszym Klientom możliwość kontrolowania wszystkich działań i zapewnia poczucie bezpieczeństwa, a nam stwarza komfort panowania nad każdym z etapów realizacji.
Posiadamy liczący ponad 3 000 propozycji bank danych o miejscach na realizację konferencji, pikników, szkoleń, balów, jubileuszy i innych eventów. Wiele z tych miejsc to propozycje oryginalne i nietypowe.

Agencja Multimedia & Event ma polisę OC organizatora imprez. Od wszystkich naszych podwykonawców wymagamy posiadania polis ubezpieczeniowych, a także stosowania w realizacji materiałów i sprzętów mających niezbędne atesty i homologacje, ponieważ bezpieczeństwo w trakcie realizowanych przez nas imprez jest równie ważne jak ich atrakcyjność.
« powrót

© Multimedia & Event, 03-149 Warszawa, ul. Aluzyjna 23H